Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Stolní Hodiny Roura - dub

Unikátní ručně soustružené dřevěné stolní hodiny, které zaujmou svým designem.

Rozměry: Ø 10 cm; délka 15 cm; výška 9 cm
Materiál:
dubové dřevo
Povrchová úprava: 
směs olejů a vosků
Strojek: UTS quartz
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: SHR/DUB
2 790 Kč
Kategorie: Stolní hodiny

Hodiny Roura jsou unikátní stolní hodiny, které na první pohled zaujmou svým designem a kvalitním zpracováním. Tyto stolní hodiny působí dojmem, že vyrůstají z plochy, na kterou je umístíte. Jsou pohledově atraktivní ze všech stran. Ručičky hodin jsou vyrobeny z hliníku. Povrch je jemně vybroušen a ošetřen prémiovou směsí olejů a vosků, takže nádherně vynikne přirozená krása dřeva. Vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých výrobků mohou mírně lišit.

Hodí se do obytných prostor bytu nebo domu. Své využití najdou a příjemnou atmosféru navodí i v kanceláři nebo pracovně. Tyto ručně vyráběné hodiny jsou perfektní volbou pro ty, kdo hledají jedinečné designové hodiny nebo bytový doplněk skandinávského stylu v souladu s konceptem hygge. Vneste do svého interiéru kousek přírody a elegantního designu s luxusními dřevěnými hodinami Roura.

 

 

Hodiny vyrábím kromě dubu také z různých druhů dřeva ořechu. Chtěli byste hodiny vyrobit z jiného druhu dřeva, typ ručiček nebo Vám na hodinách chybí ciferník s číslicemi? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče.

Zpět do obchodu