Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Miska Kónus Carbo

Ručně vyrobená miska z dubového masivu opálená ohněm. Její charakteristický tvar se zužujícími se stěnami a profilovaným dnem dodává misce nejenom estetický a dekorativní vzhled, ale i praktické využití.

Rozměry: Ø 20 cm; výška 4,5 cm; hloubka 3,5 cm
Materiál: dubové dřevo
Povrchová úprava: opáleno plamenem, směs olejů a vosků
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
K odeslání do 10 dní
Kód: MKC
1 390 Kč
Kategorie: Mísy

Tato miska je ideální pro uložení denních potřeb jako jsou klíče, mince a další drobnosti, ale lze ji také využít pro servírování ovoce či jiných pochutin. Každý kus je originál díky ruční výrobě.

Povrch misky je jemně vybroušen a následně opálen plamenem tradiční japonskou technikou yakisugi, což jí dodává charakteristický vzhled. Špičková směs olejů a vosků zajišťuje misce ochranu a dlouhotrvající krásu povrchu. Směs použitá pro povrchovou úpravu má certifikát pro styk s potravinami. Rozměry jednotlivých výrobků se mohou mírně lišit. 

 

Kromě dubu nabízím možnost výroby misek i z různých druhů dřeva ořechu. Máte jiný požadavek na druh dřeva, případně jiná přání? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče. 

Zpět do obchodu