Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Květináče

Mé ručně vyráběné květináče jsou ideálním designovým doplňkem pro milovníky dřeva a rostlin. Dřevěný květináč vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru a Vaší oblíbené rostlině dodá speciální význam. 

1 dreveny kvetinac koule mala dub bohemjan
Květináč Koule
K odeslání do 10 dní
1 990 Kč

Ručně soustružený květináč z masivního dřeva. Stylový doplněk do obýváku,...

+ další
KK/DUB
1 položek celkem

Květináče jsou vyrobeny z kvalitního dubového nebo ořechového dřeva a pečlivě zpracovány tak, aby dobře snášely nepříznivé účinky vody na dřevo. Každý květináč je jedinečný svou texturou a přináší do vašeho interiéru nádech přírody. Jsou vhodné pro různé velikosti a druhy rostlin. Vyberte si z nabídky květináčů a oživte svůj interiér zelení. Povrch je jemně vybroušen a ošetřen prémiovou směsí olejů a vosků, takže nádherně vynikne přirozená krása dřeva. Vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých výrobků mohou mírně lišit. 

 

Květináče vyrábím hlavně z dubu a různých druhů dřeva ořechu, ale i z jiných druhů dřeva. Máte konkrétní požadavek na druh dřeva nebo jiné přání? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče. 

Zpět do obchodu