Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Stolní Hodiny Válec Velké - černý ořech - jedinečné

Větší verze dřevěných stolních hodin Válec s jedinečnou kresbou na čelní straně. Tyto ručně soustružené hodiny mají klasický design a jsou vybaveny přesným a tichým strojkem.

Rozměry: Ø 16 cm; tloušťka 4,5 cm
Materiál: dřevo ořešáku černého
Povrchová úprava: směs olejů a vosků
Strojek: UTS quartz 

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: SHVV/CER/J/1
2 490 Kč
Kategorie: Jedinečné

Tyto větší stolní hodiny s jedinečnou kresbou dřeva černého ořešáku jsou ručně vyrobené na soustruhu v mé dílně. Jejich elegantní klasický design z nich dělá ideální doplněk do každého interiéru. Ručičky hodin jsou vyrobeny z hliníku. Povrch je jemně vybroušen a ošetřen prémiovou směsí olejů a vosků, takže nádherně vynikne přirozená krása dřeva. Vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých výrobků mohou mírně lišit.

Hodí se do obytných prostor bytu nebo domu. Své využití najdou a příjemnou atmosféru navodí i v kanceláři nebo pracovně. Perfektní volba pro ty, kdo hledají jedinečné designové hodiny nebo bytový doplněk skandinávského stylu v souladu s konceptem hygge.

 

 

Hodiny vyrábím kromě ořešáku černého (amerického) také z jiných druhů dřeva, například z ořešáku vlašského, dubu, ale i dalších. Máte jiný požadavek na druh dřeva, typ ručiček nebo Vám na hodinách chybí ciferník s číslicemi? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče.

Zpět do obchodu