Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Stolní Hodiny Minimal Velké - dub - jedinečné

Minimalistické hodiny s jedinečnou kresbou na čelní straně, ručně vyrobené z jednoho kusu dubového dřeva. Hodiny jsou vybaveny kvalitním a tichým strojkem. 

Rozměry: Ø 16 cm; tloušťka 4 cm
Materiál: dubové dřevo
Povrchová úprava: směs olejů a vosků
Strojek: UTS quartz
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: SHMVJ/DUB
1 990 Kč
Kategorie: Stolní hodiny

Tyto větší dubové hodiny s jedinečnou kresbou dřeva jsou ručně vyrobené na soustruhu v mé dílně. Jejich minimalistický a nadčasový design z nich dělá ideální doplněk do každého interiéru. Ručičky hodin jsou vyrobeny z hliníku. Povrch je jemně vybroušen a ošetřen prémiovou směsí olejů a vosků, takže nádherně vynikne přirozená krása dřeva. Vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých výrobků mohou mírně lišit. 

Hodí se jako funkční dekorace obytných prostor bytu nebo domu. Své využití najdou a příjemnou atmosféru navodí i v kanceláři nebo pracovně. Perfektní volba pro ty, kdo hledají jedinečné designové hodiny nebo bytový doplněk skandinávského stylu v souladu s konceptem hygge.

 

 

Hodiny vyrábím kromě dubu také z různých druhů dřeva ořechu. Máte jiný požadavek na druh dřeva, typ ručiček nebo Vám na hodinách chybí ciferník s číslicemi? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče. 

Zpět do obchodu