Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Stolní Hodiny Kapka - dub

Stolní hodiny Kapka tvarem vychází z předních světlometů klasických motocyklů. Obě části drží pohromadě pomocí magnetů a uvnitř je umístěn kvalitní a tichý strojek.

 
Rozměry: Ø 12 cm; délka 9 cm
Materiál:
dubové dřevo
Povrchová úprava: 
směs olejů a vosků
Strojek: UTS quartz
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: SHK/DUB
3 490 Kč
Kategorie: Stolní hodiny

Inspirací pro vytvoření stolních hodin Kapka mi byl tvar předních světlometů klasických motocyklů. Obě ručně vyrobené části hodin drží pohromadě pomocí magnetů a uvnitř je umístěn přesný a tichý strojek. Díky tomu jsou hodiny pohledově atraktivní ze všech stran. Ručičky hodin jsou z lakovaného hliníku. Povrch je jemně vybroušen a ošetřen prémiovou směsí olejů a vosků, takže nádherně vynikne přirozená krása dřeva. Vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých výrobků mohou mírně lišit.

Stolní hodiny Kapka jsou jedinečným designovým kouskem, který se jistě stane středem pozornosti Vašeho interiéru. Hodí se do obytných prostor bytu nebo domu. Své využití najdou a příjemnou atmosféru navodí i v kanceláři nebo pracovně. Tyto ručně vyráběné hodiny jsou perfektní volbou pro ty, kdo hledají jedinečné designové hodiny nebo bytový doplněk skandinávského stylu v souladu s konceptem hygge. Vneste do svého interiéru kousek přírody a elegantního designuluxusními dřevěnými hodinami Kapka.

 

 

Hodiny vyrábím kromě dubu také z různých druhů dřeva ořechu. Chtěli byste hodiny vyrobit z jiného druhu dřeva, typ ručiček nebo Vám na hodinách chybí ciferník s číslicemi? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče. 

Zpět do obchodu