Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Miska Metro Carbo - dub

Miska Metro vyrobená z jednoho kusu masivního dubového dřeva. 

Rozměry: 16 x 16 cm; výška 4 cm; hloubka 3,5 cm
Materiál: dubové dřevo
Povrchová úprava: opáleno plamenem, směs olejů a vosků
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
K odeslání do 10 dní
Kód: MMC-D
1 190 Kč
Kategorie: Mísy

Design misky je inspirován obložením stanic pražského metra na trase A. Miska je ideální pro uložení denních potřeb jako jsou klíče, mince a další drobnosti, ale lze ji také využít pro servírování ovoce či jiných pochutin. Každý kus je originál díky ruční výrobě.

Povrch misky je jemně vybroušen a následně opálen plamenem tradiční japonskou technikou yakisugi, což jí dodává charakteristický vzhled. Špičková směs olejů a vosků zajišťuje misce ochranu a dlouhotrvající krásu povrchu. Směs použitá pro povrchovou úpravu má certifikát pro styk s potravinami. Rozměry jednotlivých výrobků se mohou mírně lišit. 

 

Kromě dubu nabízím možnost výroby misek i z různých druhů dřeva ořechu. Máte jiný požadavek na druh dřeva, případně jiná přání? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče. 

 

Fotografie pražského metra jsou zveřejněny na základě licence Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic, autor IngolfBLN.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Praha_-_Metro_-_Starom%C4%9Bstsk%C3%A1_(7503867168).jpg

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Praha_-_Metro_-_Starom%C4%9Bstsk%C3%A1_(7503949366).jpg

Zpět do obchodu