Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Stolní Hodiny Válec - ořech

Ručně vyrobené stolní hodiny soustružené z jednoho kusu masivního dřeva. Hodiny jsou vybaveny kvalitním a tichým strojkem.

Rozměry: Ø 11 cm; tloušťka 4,5 cm
Materiál: dřevo ořešáku vlašského
Povrchová úprava: směs olejů a vosků
Strojek: UTS quartz 

 

Podobný výrobek s výrazným prvkem, např. sukem, může být v kategorii Jedinečné.

Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
K odeslání do 10 dní
Kód: SHV/ORE
1 850 Kč
Kategorie: Stolní hodiny

Hodiny jsou ručně vyráběné z jednoho kusu dubového dřeva na soustruhu v mé dílně. Jejich elegantní klasický design z nich dělá ideální doplněk do každého interiéru. Ručičky hodin jsou vyrobeny z hliníku. Povrch je jemně vybroušen a ošetřen prémiovou směsí olejů a vosků, takže nádherně vynikne přirozená krása dřeva. Vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých výrobků mohou mírně lišit. 

Hodí se do obytných prostor bytu nebo domu. Své využití najdou a příjemnou atmosféru navodí i v kanceláři nebo pracovně. Perfektní volba pro ty, kdo hledají minimalistické designové hodiny nebo bytový doplněk skandinávského stylu v souladu s konceptem hygge.

 

 

Hodiny vyrábím kromě ořešáku vlašského také z jiných druhů dřeva, například z ořechu černého (amerického), dubu, ale i dalších. Máte jiný požadavek na druh dřeva, typ ručiček nebo Vám na hodinách chybí ciferník s číslicemi? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče. 

Zpět do obchodu