Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Nástěnné Hodiny Minimal Ø 25 cm - černý ořech

Minimalistické nástěnné hodiny, ručně vyrobené z jednoho kusu masivního dřeva budou krásným a funkčním doplňkem Vašeho domova.


Rozměry: Ø 25 cm; tloušťka 2,5 cm
Materiál: dřevo ořešáku černého
Povrchová úprava: směs olejů a vosků
Strojek: UTS quartz
 
 

Podobný výrobek s výrazným prvkem, např. sukem, může být v kategorii Jedinečné.

Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
K odeslání do 10 dní
Kód: NHM25/CER
2 490 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny

.

Nástěnné hodiny z mé dílny jsou vždy ručně vyrobené na soustruhu z jednoho kusu dřeva, díky čemuž jsou každé z nich jedinečným obrazem přírody. Jejich minimalistický nadčasový design z nich dělá ideální funkční doplněk a zároveň i dekoraci do každého interiéru. Ručičky hodin jsou vyrobeny z hliníku. Povrch je jemně vybroušen a ošetřen prémiovou směsí olejů a vosků, takže nádherně vynikne přirozená krása dřeva. Vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých výrobků mohou mírně lišit. 

Hodiny se hodí na zeď obytných prostor bytu nebo domu. Své využití najdou a příjemnou atmosféru navodí i na stěně v kanceláři nebo pracovně. Tyto ručně vyráběné hodiny jsou perfektní volbou pro ty, kdo hledají jedinečné designové hodiny nebo bytový doplněk skandinávského stylu v souladu s konceptem hygge.

 

 

Hodiny vyrábím kromě ořešáku černého (amerického) také z jiných druhů dřeva, například z ořešáku vlašského, dubu, ale i dalších. Máte jiný požadavek na druh dřeva, typ ručiček nebo Vám na hodinách chybí ciferník s číslicemi? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče.

Zpět do obchodu