Doručení v rámci ČR a SR zdarma!

Stolní Hodiny Minimal - pařený ořech - jedinečné 2

Minimalistické hodiny s jedinečnou kresbou dřeva, ručně vyrobené z jednoho kusu luxusního pařeného ořešáku. Hodiny jsou vybaveny kvalitním a tichým strojkem. 

Rozměry: Ø 9,5 cm; tloušťka 3,5 cm
Materiál: dřevo pařeného ořešáku
Povrchová úprava: směs olejů a vosků
Strojek: UTS quartz

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: SHM/PAR/J/2
1 990 Kč
Kategorie: Stolní hodiny

Tyto dřevěné hodiny s jedinečnou kresbou dřeva jsou ručně vyrobené na soustruhu v mé dílně. Jejich minimalistický a nadčasový design z nich dělá ideální doplněk do každého interiéru. Ručičky hodin jsou vyrobeny z hliníku. Povrch je jemně vybroušen a ošetřen prémiovou směsí olejů a vosků, takže nádherně vynikne přirozená krása dřeva. Vzhledem k ruční výrobě se rozměry jednotlivých výrobků mohou mírně lišit. 

Hodí se jako funkční dekorace obytných prostor bytu nebo domu. Své využití najdou a příjemnou atmosféru navodí i v kanceláři nebo pracovně. Perfektní volba pro ty, kdo hledají jedinečné designové hodiny nebo bytový doplněk skandinávského stylu v souladu s konceptem hygge.

 

 

Hodiny vyrábím kromě pařeného ořešáku také z jiných druhů dřeva, například z ořešáku vlašského, dubu, ale i dalších. Máte jiný požadavek na druh dřeva, typ ručiček nebo Vám na hodinách chybí ciferník s číslicemi? Po dohodě je možná výroba a úpravy výrobků na zakázku, rád Vás seznámím s možnostmi. Ozvěte se mi mailem nebo telefonicky. Pro další informace, například jak hodiny nastavit nebo jak o ně pečovat, přejděte na stránku návody a péče.

Zpět do obchodu